Kalendarz na 2021 rok

TERMIN MIEJSCE NAZWA ZAWODÓW DYSCYPLINA MISTRZOSTWA W KRAJU
3.04.2021        
4.04.2021        
10.04.2021 Kobylarnia ZR i T B B – HPP DiM – Sopot
11.04.2021      
17.04.2021 Cavalino Brzoza ZR i T Halowe B  
18.04.2021 Kobylarnia ZR i T B  
24.04.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T B  
25.04.2021 Czarna Podkowa Gródek ZT B  
1.05.2021        
2.05.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T A  
3.05.2021        
8.05.2021 Turzyn ZR i T B  
9.05.2021        
14.05.2021 Solec Kujawski ZO + ZR A  
15.05.2021  
16.05.2021  
22.05.2021 Stajnia Jarużyn Premiowanie koni 2 i 3-letnich (ocena skoków i ruchu luzem)    

23.05.2021

Solec Kujawski ZR i T B  
23.05.2021 Czarna Podkowa Gródek ZT B  
29.05.2021 Łojewo ZR i T A C – MP Sen. - Baborówko
30.05.2021 Łojewo ZR i T B
4.06.2021 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B A - el. OOM – Kwieki
5.06.2021
6.06.2021
12.06.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T B  
13.06.2021 Górka Chełmno ZT B  
Żnin ZT B  
19.06.2021 Kobylarnia ZR i T B  
20.06.2021 Grudziądz MISTRZOSTWA WOJ. KUJ–POM W POWOŻENIU KOŃMI ZIMNOKRWISTYMI D  
26.06.2021 Solec Kujawski ZR i T B el. OOM
27.06.2021
3.07.2021        
4.07.2021 Michelin ZT B  
9.07.2021 Solec Kujawski ZO DiM + ZR B  
10.07.2021  
11.07.2021  
17.07.2021 Żydowo ZR i T A  
Zaplątani ZR i T B  
18.07.2021 Żydowo ZR i T B  
23.07.2021       Mistrzostwa Polski Północnej - B
24.07.2021 Solec Kujawski ZR i T, El. OOM B
25.07.2021
31.07.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T B  
1.08.2021 TKJK Ciuruś ZR i T B  
6.08.2021 Solec Kujawski CDN – Sportowy El. MP Młodych Koni + Mistrzostwa Województwa + ZR A  
7.08.2021  
8.08.2021  
13.08.2021 TKJK Ciuruś Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów B C - Mistrzostwa Polski Północnej – Kwieki / ABC – ME Pony
14.08.2021
15.08.2021
21.08.2021 Solec Kujawski Mistrzostwa Województwa + ZR B  
22.08.2021  
24.08.2021 Turzyn Premiowanie źrebiąt    
28.08.2021 Zaplątani ZR i T B  
Kobylarnia ZR i T + el. 4 i 5-latków B B – MPK, PPK i małych koni DZII
29.08.2021
Stajnia Jarużyn ZR i T A
4.09.2021       A – MP S, U25, MJ, J i Dz – Biały Las
5.09.2021 Bogucin ZT B
11.09.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T B  
12.09.2021 Górka Chełmno ZT B  
Żydowo ZR i T B  

18-19.09.

2021

Solec Kujawski ZR i T B ABC – MPMK -
19.09.2021 Czarna Podkowa Gródek ZT B
25.09.2021 Stadnina Koni Olimpia ZR i T B  
26.09.2021    
2.10.2021 Stajnia Jarużyn ZR i T B  
3.10.2021        
9.10.2021        
10.10.2021 Górka Chełmno ZT B  
16.10.2021 Brzoza HZRiT    
13.11.2021 Brzoza HZRiT    
18.12.2021 Brzoza HZRiT    
19.02.2022 Brzoza HZRiT    
19.03.2022 Brzoza HZRiT